Конгресмени вимагають від Білого дому документи щодо розмови Трампа і Зеленського


Конгресмени від Демократичної партії вимагають від Білого дому надати документи щодо розмови президентів США та України – Дональда Трампа та Володимира Зеленського

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Об этом сообщает kontry.in.ua со ссылкой на СМИ.

Голови Комітету у закордонних справах Еліот Енгель, Комітету з розвідки Адам Шифф і Комітету з нагляду Елайджа Каммінгс Палати представників Конгресу США зажадали від Білого дому документи, щодо липневої бесіди президентів США Дональд Трампа і України Володимира Зеленського.

Вимога обумовлена проведеною демократами перевіркою, спрямованою на прийняття рішення про імпічмент президенту.

"Ми глибоко шкодуємо, що президент Трамп поставив нас і націю в таке становище, але його дії не залишили нам вибору, крім як видати цю повістку", — йдеться в поширеній заяві глав комітетів.

Прес-секретар Білого дому Стефані Грішем заявила, що ця повістка нічого не змінює.

"Ця повістка нічого не змінює — просто більше запитів на документи, втрачений час і долари платників податків, які в кінцевому підсумку покажуть, що президент не зробив нічого поганого", — сказала Грішем.

За інформацією американських ЗМІ, адвокати Білого дому вважають, що Трамп може ігнорувати вимоги законодавців доти, поки контрольована демократами Палата представників не здійснить голосування за рішенням про імпічмент.

  • Нагадаємо, комітет з розвідки Палати представників США опублікував розсекречену скаргу співробітника американської розвідки на телефонну розмову президента Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.
  • В ній серед іншого повідомлялося, що Трамп заборонив Пенсу їхати на інавгурацію Зеленського з метою тиску на Україну.
  • Президент США Дональд Трамп назвав фейком текст скарги на його розмову із Зеленським.
  • Скарга була розсекречена після публікації Білим домом стенограми цієї бесіди.
  • Після скандалу навколо розмови Трампа із Зеленським спікер Палати представників Ненсі Пелосі оголосила про запуск процедури імпічменту Дональда Трампа через ймовірний тиск на президента України.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/05/kongresmeny_vymagayut_vid_bilogo_domu_dokumenty_schodo_rozmovy_trampa_i_zelenskogo”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя